ADAM

Prvky z nábytkového systému Adam sa dajú výborne kombinovať s prvkami ostatného nábytku: spálne - skrine posuvné a otváracia, postele a komody; kancelársky nábytok; obývacie steny; atď..., vďaka čomu vznikla najkomplexnejšia ponuka detského a mládežníckeho nábytku na Slovensku.
Systém Adam sa v súčasnosti vyrába v 11 farebných prevedeniach (buk, čerešňa, jelša -1. csk, javor, dub ferrara, biela gravír, orech, wenge, woodline creme, woodline mocca a bardolino - 2.csk) a kombinuje sa s 9 farebnými prednými plochami laminovanej drevotriesky ( slonová kosť, vanilka, žltá, zelená limetka, modrá, červená, oranžová, fialová fuksia, hnedá malaga). Možno kombinovať aj farby drevín navzájom ( orech/biela, buk/javor, woodline creme/woodline mocca, atď...).

Nábytok série Adam obsahuje prvky vyrábané z materiálu hrúbky 18 a 25 mm a na všetkých exponovaných hranách je použitá ABS hrana hrúbky 2mm (korpus a dvere). Vo vnútri je použitá ABS hrana 0,5mm, lamino hranu nepoužívame!. Kvalitné pánty, výsuvy, kovové úchytky, kovové vešiakové tyče s držiakmi spolu s precíznym spracovaním umožňujú poskytovať na tento nábytok 3-ročnú záruku. Dodacia lehota je maximálne 4 týždne. Na výstavné vzorky je poskytovaná zľava nad rámec VC.


Prospekt s modelmi stolíkov v PDF
Cenník ADAM


Stiahnite si prospekt Adam do svojho počítača.