Hľadáte nábytok mnohých tvárí, ktorý splní vaše želania? Odpoveďou je sektorový nábytok VARIANT.
Tento cenovo veľmi prístupný sektor má mnoho výborných vlastností, ktoré ho radia na vrchol vo svojej kategórii. Svojím konštrukčným riešením umožňuje zariadiť miestnosti rôzneho účelu podľa vašich predstáv a možností. VARIANT je vyrábaný z laminovanej drvotriesky, korpusu hrúbky 22mm, dvierka a zásuvky hrúbky 16mm, chrbát tvorí 10mm doska.
Povrchovú úpravu s imitáciou pareného buka a čerešne je možné kombinovať bez cenového zvýšenia s bukovou, čerešňovou, slonovou kosťou, žltou, modou, zelenou a ružovou prednou plochou a úchytkami za príplatok v ľubovoľných variáciach.
Laminovaná doska výborne odoláva agresívnym látkam, mechanickému poškodeniu a má jednoduchú údržbu. Z dôvodu vyššej odolnosti, bezpečnosti a dokonalejšieho vzhľadu je Variant upravený po obvode korpusov, dvierok a zásuviek zaoblenou ABS hranou. Skrinky sa dodávajú v zmontovanom stave (okrem skríň, postelí a stolov), čo umožňuje okamžitú a ľahkú inštaláciu nábytku v interiéri. Variant je povrchovo upravený aj zo zadnej strany. Zásuvky sú vedené kovovými vodiacími výsuvmi, dvierka pevnými a kvalitnými závesmi, ktoré zaručujú vysokú spoľahlivost a bezpečnosť, Problém nerovnej podlahy vyriešia nastaviteľné nožičky. Všetky materiály použité pri výrobe, ako aj samotné výrobky, sú certifikované a zdravotne nezávadné.


Cenník nábytkového súboru Variant v PDFZväčšite
Zväčšite Zväčšite
Zväčšite Zväčšite Zväčšite
Zväčšite Zväčšite Zväčšite
Zväčšite Zväčšite Zväčšite
Zväčšite

Farebné prevedenia predných plôch
buk čerešňa
slonová kosť žltá
zelená ružová
modrá